Дизайн интерьера в Киеве от Bordo-Design | Про нас
586
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-586,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,fs-menu-animation-line-through,popup-menu-text-from-top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
Ми

Студія BORDO – це студія інтер’єрного дизайну, заснована в столиці України, місті Київ. У 2014 році ми, Оля та Олена, об’єднали свої зусилля для створення творчого тандему однодумців. Професійна історія кожної з нас дуже довга та різноманітна, ми багато вчилися, працювали і набиралися досвіду. Секрет нашого успіху в тому, що ми щиро закохані в свою справу і постійно живемо дизайном. Ми не припиняємо вдосконалюватися, вивчати нове і професійно зростати.

Процес

Починаючи кожен новий проект, для нас важливий контакт між дизайнером і клієнтом. Наша мета – висловити в дизайні Вашу індивідуальність. Ми враховуємо потреби та побажання своїх клієнтів і об’єднуємо їх в єдиний функціональний, стильний і гармонійний простір, завжди враховуючи бюджет і практичність.

Наша робота

Протягом багатьох років нам пощастило побачити, як безліч наших ідей оживає. Ми знаємо, що необхідно, щоб зробити проект вдалим для клієнта, як вести авторський нагляд “під ключ” та інші тонкощі, якими будемо ділитися з Вами під час нашої співпраці.